E-Ticaret Sitesi Yazılımları ve E-Ticaret Paketleri

Biz Kimiz?

2014 yılında "En yeni Web Tasarım Bileşenleri ve E-Ticareting alt yapısını kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan İvedix geçen 4 yıllık süreçte sektörde iyi işler çıkartmış olduğu görülmüştür.Mutlak müşteri memnuniyeti odaklı yoluna devam etmektedir.Kurulduğu günden bu zamana kadar dünyada web teknolojileri ile alakalı yenilikleri takip ederek kendi yaptığımız web sitelerine entegre etmeyi başarmıştır.

Yaptığımız tüm projelerde mobil uyumlu web siteleri yapmaktayız.Talep doğrultusunda ayrıca Google Adwords hizmetide sunmaktayız.

7/24 müşterilerinin sorunları için ulaşabileceğiniz telefon desteği ile daha iyi hizmet verebilmek ve mutlu müşteri portföyünü genişletmek amacı güdmektedir.E-Ticaret Alt Yapısı olarak en hızlı sunucularla hizmet vermektedir.

image

Duyurular

images

Hüseyin Demirtaş

İvedix'le ilgili beni en çok etkileyen konu beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayret gösteriyorlar. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

Kurumsal Bilgiler

Eğitim videolarımıza göz atabilirsiniz.

İLETİŞİM